Guests (Directors and Teachers of High schools) from Buryat – Russia.

Buryat (5)

Guests from the Republic of Buryatia, Russia

We have been working in a close collaboration with a high school in The Republic of Buryatia, Russia. The principal and teachers of the high school paid an official visit to Ulaanbaatar Elite International School which gave us an opportunity to exchange our experience and have a discussion about our schools, school systems and facilities.

ОХУ-ын Буриад улсын төлөөлөгчид манай сургуулийн үйл ажиллагаатай танилцав.

ОХУ-ын Бүгд найрамдах Буриад улсын Улаан-Үд хотын ахлах сургуулийн багш төлөөлөгчид “Улаанбаатар Элит” олон улсын сургуулиар зочиллоо. Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагааны хүрээнд манай “Улаанбаатар Элит” олон улсын дунд сургууль болон “Эмпати” сургуулиуд тус сургуультай хамтран ажиллаж буй юм. Энэ хүрээнд Буриад улсын багш нар манай сургуулиудын үйл ажиллагаа, сургалтын арга технологитой танилцаж, туршлага солилцсон бөгөөд цаашид хэрхэн хамтран ажиллах боломжтой талаар ярилцлаа.